Prémiová služba spoločnosti Fincentrum a. s.

Aplikácia MôjŠanón je unikátnym webovým portálom, umožňujúci užívateľom jednoducho spravovať svoje dokumenty.

Nie ste naším klientom?

Nevadí. Kontaktujte nás a zoznámte sa s našimi službami.

Vďaka aplikácii MôjŠanón získate

Všetko na jednom mieste

Vymeňte svoj papierový šanón za moderné online riešenie a vytvorte si kompletnú evidenciu Vašich zmlúv. Uzatvorené zmluvy prostredníctvom sprostredkovateľa spoločnosti Fincentrum a. s. máte v šanóne už pripravené.

Včasné upozornenie

Vďaka prepracovanému systému upozornení máte ku každému dokumentu nastavené automatické pripomenutie platieb, dátumy ukončenia zmlúv, fixácie a ďalších dôležitých termínov. Upozornenie si môžete naviac sami pridávať a nastaviť ku všetkým dôležitým udalostiam.

Novinky a správy

Aplikácia MôjŠanón Vám ponúka špeciálny modul správ, vďaka ktorému získate prehľad o aktuálnych trendoch, novinkách vo svete financií a ďalších dôležitých aktualitách. V každej správe taktiež môžete veľmi jednoducho vyjadriť svoj vlastný názor, ktorý uvítame.

Užitočné kalkulačky

Potrebujete vypočítať refinancovanie vašej hypotéky, alebo spočítať zabezpečenie na dôchodok? Aplikácia MôjŠanón Vám ponúka viacero kalkulačiek rozdelených podľa jednotlivých životných potrieb, v ktorých si všetko spočítate jednoducho a rýchlo.

Kontakt na sprostredkovateľa

Využite možnosť online konzultácie s Vaším sprostredkovateľom. Či už potrebujete zistiť detaily ku zmluve, dohodnúť si schôdzku, prípadne poradiť s kalkuláciou. Váš sprostredkovateľ je Vám stále k dispozícii.

Vždy u seba

Či ste v práci, doma alebo na cestách, Váš Šanón máte vždy zo sebou. K svojim dokumentom máte možnosť prístupu tak z vášho PC, ako aj tabletu či inteligentného telefónu 24 hodín denne, 365 dní v roku.